Konica Minolta bizhub C257i - barevná laserová multifunkční tiskárna A3Rychlost 25 str/min., duplex, kopírování, skenování, LAN, USB, rozlišení 1800 DPI, zásobník na 2x500 listů, oboustranný podavač, volitelně fax, paměť 6 GB, HDD 256 GB SSD, volitelně WiFi

- Nejdostupnější barevná A3 multifunkce řady i-Series
- Rychlost tisku A4/A3: 25/15 stran za minutu
- Tisknutelné formáty A6-A3, vlastní formáty a obálky, bannerový papír (1200x297 mm)
- Podporovaná gramáž papíru 60-256 g/m2
- Skenování rychlostí až 55/55 str/min (černobíle/barevně)
- Kompletně přepracovaný 7 palcový dotykový displej s úplně novým ovládáním jako na mobilu
- Antivirus Bitdefender (volitelně)
- Mobilní tisk (AirPrint, Mopria), autentizace pomocí NFC (Android - volitelně) nebo Bluetooth LE (iPhone/iPad - volitelně)
- 6 GB paměti RAM a 256 GB SSD disk

Poznámka: obrázek konfigurace stroje pouze ilustrativní. V základu se stroj prodává se dvěma kazetami na papír, s podavačem originálů a stolkem pod stroj. Další přídavné kazety a příslušenství jsou volitelné součásti, které je možno dokoupit.

Konfigurace nabízeného stroje: bizhub C257i + DF-633 + DK-518x + tonery CMYK

Toto zařízení získalo prestižní ocenění Good Desing Awards 2019.
Ocenění uděluje nezávislý institut Japan Institute of Design Promotion inovativním produktům, které dokázaly nejlépe skloubit funkční stránku s tou vizuální.
Kromě pokrokového designu nabízí tento inovovaný stroj také dostatečný výkon a funkce potřebné k pokrytí všech potřeb moderních kanceláří malých i velkých firem.

Skladem :

1 ks

Termín dodání(dny):

60

Hmotnost:

70 kg

Počet v balení:

1 ks

Katalogové číslo:

ACVD021

Doplňkové služby a zboží

v ceně

v ceně

v ceně

v ceně

v ceně

v ceně

v ceně

v ceně


i-SERIES JE INTUITIVNÍ

RETHINK IT

Inspirovali jsme se tím, jak lidé používají moderní technologie. A od základu jsme přepracovali ovládání.

Dostupná barevná multifunkce

Představujeme náš nejnovější stroj bizhub C257i. Jedná se o nejdostupnější barevnou A3 multifunkci, která přináší téměř všechny skvělé funkce známéz vlajkových lodí bizhub řady i-Series. Moderní kombinace černé a bílé, elegantně zaoblené hrany. Zkrátka je to pořádná stylovka.


Uživatel na prvním místě


Nová řada i-Series přenáší dobře známý a intuitivní zážitek z ovládání smartphonu na tiskárny a multifunkce.
Velký 7palcový dotykový displej si můžete přizpůsobit1 přesně podle vašich představ, takže po přihlášení vidíte jen ty funkce a aplikace, které využíváte. Na plochu jsme přidali widgety1, podobně jako znáte z iOS a Androidu. To výrazně snižuje počet klepnutí.
Nejpoužívanější funkce se díky novému dlaždicovému menu zobrazují na jedné obrazovce, takže je máte na dosah bez posouvání nebo rozbalovacích nabídek.


Čekání je u konce

bizhub i-Series je rychlejší než kdy dřív. Zbrusu nový čtyřjádrový procesor je výkonnější než u předchozího modelu bizhub C227 a C287. Od zapnutí hlavního vypínače naběhne stroj mnohem rychleji.
Nový oboustranný podavač skenuje rychlostí až 55 stran za minutu, takže se výborně hodí na běžnou kancelářskou práci.

Aplikace Docházka

S novou aplikací Docházka dokáží naše multifunkce plně nahradit přihlašovací docházkové terminály u vás v práci. Ráno jen přiložíte vstupní kartu pod displej multifunkčního zařízení.
Získáte okamžitý přehled o odpracované i neodpracované době vašich zaměstnanců. Snížíte a zpřesníte práci mzdovému oddělení tím, že budou mít včas přesné a bezchybné podklady. Ty se můžou automaticky importovat do mzdového systému, čím ušetříte čas svým zaměstnancům, kteří se už nemusí věnovat vyplňování pracovních výkazů.
To vše bez zdlouhavých instalacía nastavení – docházka funguje v cloudu. Automatické aktualizace, rychlé spuštění služby, okamžitý přístup k datům nebo automatické zálohování tvoří moderní řešení evidence docházky zaměstnanců v každé inovativní firmě, úřadu nebo společnosti.


Dodatečné sešívání

Vylepšili jsme oba podlahové finišery, které teď umožňují offline sešívání. Potřebujete nějaké už vytištěné dokumenty jen rychle sešít? To není problém. Zastrčte svazek papírůdo speciální modře osvětlené šterbiny ve finišeru a najednou sešijete až 50 listů.i-SERIES JE BEZPEČNĚJŠÍ

RETHINK IT

VŽDY V BEZPEČÍ. VŠECHNO POD KONTROLOU


bizhub i-Series obsahuje vestavěnou ochranu proti virům, malwaru a dalším kybernetickým hrozbám. Antivirus Bitdefender³ automaticky skenuje veškerá odeslaná a přijatá data v reálném čase. Kontrolu dat můžete spustit taky ručně a nebo podle nastaveného plánu.

ZABEZPEČENÍ, KAM SE JEN PODÍVÁTE


Antivirem to teprve začíná. Konica Minolta má pro své stroje v rukávu nepřeberné množství dalších bezpečnostních funkcí, jako je šifrování dat a jejich bezpečný výmaz, stejně tak bezpečné přihlašování PINem, čipovou kartou nebo dokonce biometrickou čtečkou kapilár v prstu.

GDPR ready
Můžete si být 100% jistí, že všechna tisková zařízení Konica Minolta splňují nejpřísnější bezpečnostní standardy a normy, včetně nařízení GDPR. Vaše osobní údaje a data tak budou v naprostém bezpečí.


SECURE³

K zajištění a ochraně dat a dokumentů, které se ukládají v paměti a na pevném disku, slouží šifrování dat na SSD, ochrana pevného disku heslem, mazání dočasných dat a automatické mazání dat uživatelů.

MÁME PLNO DALŠÍCH SKVĚLÝCH FUNKCÍ


 

 

 

INTUITIVNÍ OVLÁDÁNÍ

TISKNĚTE Z MOBILU A TABLETU

EKOSYSTÉM APLIKACÍ

Zbrusu nový ovládací panel si zamilujete. Věřte, že jednodušší už být opravdu nemůže. Zařízení můžete ovládat úplně stejně jako chytrý mobil nebo tablet. Displej si přizpůsobíte přesně podle svých představ. Všechna zařízení bizhub se navíc ovládají úplně stejně. K dispozici máte i univerzální tiskový ovladač.

Multifunkční zařízení podporují všechny moderní technologie mobilního tisku. Tisknout můžete přes Wi-Fi z iPhonua iPadu (AirPrint), z mobilu a tabletus Androidem (Mopria) nebo Windows 10. A není potřeba instalovat žádné ovladače. Váš mobil s Androidem a NFC může navíc posloužit místo čipové karty.

Služba Konica Minolta MarketPlace umožňuje přímo na displeji multifunkce stahování a instalaci mnoha užitečných aplikací. Je to stejně jednoduché jako na vašem chytrém telefonu. Vytvořtesi vlastní grafiku ovládacího panelu, vytiskněte si třeba notový sešit nebo skenujte do Google Drive, Dropboxu a dalších.
 

 

 

RYCHLEJI, NEŽ ŘEKNETE ŠVEC

POTŘEBUJI TOHLE PŘEPSAT. ASAP³

VYNIKAJÍCÍ PODPORA MÉDIÍ

Naše zařízení jsou rychlá ve všech ohledech. Díky probuzení a zahřátí stroje do 20 sekund nebudete ráno nikdy čekat. První kopii pořídíte užza necelých 7 sekund. Skenování rychlostí až 55 stran za minutu víc než postačuje pro běžnou kancelářskou práci.

Naše stroje dokáží jednoduše naskenovat i několikastránkové dokumenty. Ty jsou na serveru rozpoznány jako písmo, obrázky nebo tabulky, a to včetně formátování. Nyní už není nutné texty přepisovat, multifunkce je snadno převedou do editovatelného formátu– třeba do Wordu, Excelu nebo PDF, ve kterém můžete text vyhledávat.

Neomezujte se formátem a gramáží papíru. Můžete tisknout na obálky, recyklovaný papír, předtištěný papír, projektorové fólie a mnoho dalších médií o gramáži až 256 g/m2. Ve výborné kvalitě potisknete širokou škálu formátů papíru od A5 až po A3 nebo uživatelsky definované formáty a papíry dlouhé až 1,2 m.i-SERIES JE CHYTŘEJŠÍ

RETHINK IT

STROJ SI SÁM ŘEKNE, CO POTŘEBUJE
Díky službě ePRO³ se nemusíte starat o objednávky spotřebního materiálu, hlášení servisních požadavků ani o odečítání počítadel. Váš tiskový systém bude spojen přímo se servisním centrem Konica Minolta, kterému stroje automaticky předávají všechny své požadavky. Takže o tom, že se něco stalo, víme průměrně o hodinu dřív než vy.

Údržbu strojů nechte na nás
Vy jen doplňujete papír a občas vyměníte toner – včasnou dodávku spotřebního materiálu i servisní prohlídky máme pod palcem my. Taky papír zavážíme pravidelně v množství, které potřebujete. Vy platíte jen pevnou cenu za každou vytištěnou stranu. Přebíráme veškeré starosti s provozem tiskového systému a vy se tak můžete věnovat své práci nebo zábavě.

Vzdálené ovládání
Zařízení můžete spravovat vzdáleně z libovolného počítače pomocí webového prohlížeče. Z jednoho místa můžete administrovat i víc zařízení rozmístěných po celé firmě. Díky dálkovému ovládání displeje lze uživateli okamžitě pomoct třeba s nastavením tiskové úlohy, a to i z mobilu nebo tabletu, ať už se tiskárna nachází kdekoli v budově.

 

    Pravidelné sbítání dat pro stanovení, kdy je čas vyměnit náhradní díl nebo spotřební materiálZÁLEŽÍ NÁM NA NAŠÍ PLANETĚ

Při designu strojů jsme samozřejmě mysleli také na ekologii. Proč taky pro naši zemi něco hezkého neudělat, že?

Recyklujeme ostošest
Naše produkty a spotřební materiál jsou vyrobeny z recyklovatelných plastů (PC/PET). Díky použití výplní se vzduchovými kapsami jsme značně snížili objem obalových materiálů a polystyrenu. Věděli jste, že Konica Minolta recykluje nádoby na mléko a přeměňuje je v láhve na toner?

Lepší kvalita ovzduší v kanceláři
Všechna zařízení Konica Minolta jsou od roku 2017 vybavena speciálním filtrem ultrajemných částic, které se uvolňují do ovzduší při zapékání toneru na papír – stejně tak, jako je tomu u výfukových zplodin aut nebo při běžném žehlení. Filtr všechny potenciální škodliviny zachytí a vám se bude líp dýchat.

Úplně nový toner Simitri HD
Náš toner vlastní výroby obsahuje minimálně 9 % rostlinných zdrojů (biomasy), které snižují emise CO₂ a utváří karbonově neutrální cyklus. A díky své ještě nižší zapékací teplotě značně snižuje spotřebu elektrické energie.

Ještě nižší spotřeba
Úsporná elektronika a okamžité vypínání částí stroje, které nejsou právě používány, zajišťují ještě podstatně nižší spotřebu energie, než vyžadují ekologické standardy Energy Star a Blue Angel. Provoz stroje vás tak vyjde na méně než 1 Kč denně.

 

MOŽNOSTI DOKONČOVÁNÍ

MOŽNÁ VÝBAVA

PODAVAČE ORIGINÁLŮ

DF-633 Otáčející podavač originálů

Automatický oboustranný otáčející podavač dokumentů, kapacita 130 listů

OC-513 Kryt originálu

Kryt místo automatického podavače

 

FINIŠERY A VÝSTUPNÍ PŘIHRÁDKY

JS-506 Oddělovací přihrádka

Přidává druhý adresovatelný výstup včetně funkce odsazování

FS-533 Vestavěný finišer

Sešívání 50 listů, výstupní kapacita 500 listů v jedné přihrádce

MK-602 Připojovací modul

Pro instalaci finišeru FS-533

MK-603 Připojovací modul

Pro instalaci finišerů FS-533 a FS-539/SD a oddělovací přihrádky JS-506

PK-519 Děrovací modul pro FS-533

Děrování 2/4 otvorů, automatické přepínání

RU-514 Dopravní jednotka

Pro instalaci finišeru FS-539/SD

FS-539 Sešívací finišer

Sešívání 50 listů, max. výstupní kapacita 3 300 listů, 3 přihrádky

FS-539SD Sešívací/brožovací finišer

Sešívání 50 listů, max. výstupní kapacita 2 300 listů, vytváření brožur až o 80 stranách, poloviční a dopisní sklad, 3 přihrádky

PK-524 Děrovací modul pro FS-539/SD

Děrování 2/4 otvorů, automatické přepínání


VSTUPNÍ ZÁSOBNÍKY

PC-118 1× Univerzální kazeta

500 listů, A5–A3, 52–256 g/m²

PC-218 2× Univerzální kazeta

2× 500 listů, A5–A3, 52–256 g/m²

PC-418 Velkokapacitní kazeta

2 500 listů, A4, 52–256 g/m²

DK-518x Stolek pod stroj

Úložný prostor pro tisková média a jiné materiály

BT-C1e Držák dlouhých papírů

Pro tisk na více dlouhých papírů; kapacita 30 listů


MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ

FK-513 Faxový modul

Super G3 fax, funkce digitálního faxu

UK-221 Wi-Fi modul

Vestavěný Wi-Fi modul pro připojení stroje k bezdrátové síti nebo pro režim Wi-Fi přístupového bodu

EK-608 Přídavné USB rozhraní

Rozšíření pro připojení USB klávesnice

EK-609 USB + Bluetooth

Rozšíření pro připojení USB klávesnice, Bluetooth pro přihlášení ke stroji pomocí iOS zařízení

AU-102 Biometrické ověřování

Skener kapilár prstu

Čtečka bezkontaktních karet

Různé technologie identifikačních karet

MK-735 Montážní sada

Instalační sada pro čtečku bezkontaktních karetROZŠIŘUJÍCÍ LICENCE

LK-102v3 Rozšířené funkce PDF

Skenování do archivovatelného souboru PDF/A (1b), šifrování PDF souborů heslem nebo digitálním certifikátem - součástí stroje

LK-105v4 Rozpoznávání textu OCR

Skenování do prohledávatelných souborů PDF a PPTX; spolu s licencí LK-102v3 skenování do prohledávatelného PDF/A (1a)

LK-106 Tisk čárových kódů

Podpora nativního tisku čárových kódů

LK-107 Tisk Unicode písem

Podpora nativního tisku Unicode písem

LK-108 Tisk OCR písem

Podpora nativního tisku písem OCR A a B

LK-110v2 Pokročilé zpracování dokumentů

Skenování do různých souborových formátů včetně DOCX, XLSX a PDF/A (1b nebo 1a), faxování do sPDF, tisk příloh z e-mailů

LK-111 ThinPrint® klient

Komprese tiskových dat pro snížení zatížení sítě; vyžaduje ThinPrint® server

LK-114 Bezserverový Follow Me tisk

Zabezpečený a Follow Me tisk, který nevyžaduje externí server

LK-115v2 Aktivace TPM

Modul Trusted Platform pro zabezpečení dat

LK-116 Antivirus

Antivirus Bitdefender® skenuje veškerá příchozí a odchozí data v reálném čase proti virům, malwaru a další hrozbám

LK-117 Fax přes IP (FOIP)

Zasílání a příjímání faxů po síti VOIP (T.38); vyžaduje faxový modul


DALŠÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

WT-515 Pracovní deska

Odkládací plocha; pro umístění biometrické autentizace

KP-101 Numerická klávesnice

Rozšíření dotykové obrazovky o numerickou klávesnici a ovládací tlačítka

CU-101 Přídavný vzduchový filtr

Snižuje emise a zlepšuje kvalitu ovzduší v kanceláři; doplňuje vestavěný vzduchový filtr

Malý zámek kazet

Zamyká kazety na papír

Velký zámek kazet

Zamyká kazety na papír i toneryTECHNICKÉ ÚDAJE

SYSTÉM

Velikost panelu/rozlišení

7” / 800 × 480 px

Paměť

6 GB (standardně)

Pevný disk

256 GB SSD

Rozhraní

10/100/1 000-Base-T Ethernet; USB 2.0; Wi-Fi 802.11 b/g/n (volitelně)

Síťové protokoly

TCP/IP (IPv4/IPv6); SMB; LPD; IPP; SNMP; HTTP(S); Bonjour

Automatický podavač originálů (volitelný)

Až 130 originálů; A5–A3; 35–128 g/m2; automatický oboustranný podavač

Kapacita vstupu papíru

Standardně: 1 100 listů / max.: 3 600 listů

1. kazeta (standardní)

1× 500 listů; A5–A4; vlastní formáty; 60–256 g/m2

2. kazeta (standardní)

1× 500 listů; A5–A3; vlastní formáty; 60–256 g/m2

3. kazeta (volitelná)

1× 500 listů; A5–A3; 60–256 g/m2

3. a 4. kazeta (volitelná)

2× 500 listů; A5–A3; 60–256 g/m2

Velkokapacitní kazeta (volitelná)

1× 2 500 listů; A4; 60–256 g/m2

Ruční vstup

100 listů; A6–A3; vlastní formáty a obálky; dlouhé papíry délky až 1,2 m; 60–256 g/m2

Automatický oboustranný tisk

A5–A3; 60–256 g/m2

Režimy dokončování (standardní)

Odsazování criss-cross (pouze pro formát A4), skupinkování, třídění

Režimy dokončování (volitelné)

Odsazování ±2 cm, sešívání, offline sešívání, děrování, poloviční sklad, dopisní trojsklad, brožura

Výstupní kapacita

250 listů (standardně); 3 300 listů (volitelně)

Sešívání

Max. 50 listů nebo 48 listů + 2 krycí listy (až 209 g/m²)

Dopisní trojsklad

Max. 3 listy

Kapacita při dopisním trojskladu

Max. 30 listů; neomezená (bez přihrádky)

Brožura

Max. 20 listů nebo 19 listů + 1 krycí list (až 209 g/m²)

Výstupní kapacita brožur

Max. 20 brožur (v přihrádce) nebo neomezená (bez přihrádky)

Životnost toneru

Černý 24 000 stran; CMY 24 000 stran

Napájení a spotřeba

220–240 V / 50/60 Hz; špičkový odběr do 1,5 kW; TEC 0,3 kWh 

Rozměry (š × h × v)

571 × 661 × 786 mm (bez příslušenství)

Hmotnost

Cca 70 kg (bez příslušenství)KOPÍROVÁNÍ

Kopírovací proces

Laserový

Technologie toneru

Polymerovaný toner Simitri® HD

Rychlost kopírování/tisku A4 (černobíle/barevně)

Až 25/25 str/min

Rychlost kopírování/tisku A3 (černobíle/barevně)

Až 12/12 str/min

Rychlost oboustranného tisku A4 (černobíle/barevně)

Až 25/25 str/min

Doba 1. kopie A4

6,8 s černobíle / 8,4 s barevně

Doba zahřívání

Cca 20s  

Rozlišení kopírování

600 × 600 dpi

Polotóny

256 odstínů

Vícenásobné kopírování

1–9 999

Formát originálů

max. A3

Měřítko

25–400% v krocích 0,1%; automatické měřítkoTISK

Rozlišení tisku

1 800 × 600 dpi ekvivalentní

Tiskové jazyky

PCL 6 (XL3.0); PCL 5e/c; PostScript 3 (CPSI 3016); XPS

Operační systémy

Windows 7 (32/64); Windows 8/8.1 (32/64); Windows 10 (32/64); Windows Server 2008 (32/64); Windows Server 2008 R2; Windows Server 2012; Windows Server 2012 R2; Windows Server 2016; Windows Server 2019; Macintosh OS X 10.10 nebo novější; Linux

Písma tiskárny

80 PCL Latin; 137 PostScript 3 emulace Latin

Mobilní tisk

AirPrint (iOS); Mopria (Android); Google Cloud Print (volitelně); Konica Minolta Mobile Print (iOS, Android, Windows 10 Mobile); Wi-Fi Direct (volitelně); Wi-Fi Access Point (volitelně); NFC autentizace a párování (Android); volitelně Bluetooth LE autentizace a párování (iOS)

 
SKENOVÁNÍ

Rychlost skenování (černobíle/barevně)

Až 55/55 str/min

Rozlišení skenování

Až 600 × 600 dpi

Režimy skenování

Skenování do e-mailu, skenování do počítače (SMB), skenování na FTP, skenování do schránky, skenování na USB, skenování do WebDAVu, skenování do DPWS, skenování do adresy URL, síťový TWAIN

Formáty souborů

JPEG; TIFF; PDF; kompaktní PDF ; šifrované PDF; PDF/A 1a a 1b; XPS; kompaktní XPS; PPTX Volitelně: prohledávatelné PDF; prohledávatelné DOCX/PPTX/XLSX

Cíle skenování

2 100 (jednotlivé + skupinové); podpora LDAPFAXOVÁNÍ (VOLITELNĚ)

Faxový standard

Super G3

Faxový přenos

Analogový; i-Fax; barevný i-Fax; IP-Fax

Rozlišení faxování

Až 600 × 600 dpi

Faxová komprese

MH; MR; MMR; JBIG

Faxový modem

Až 33,6 kb/s

Cílové adresy

2 100 (jednotlivé + skupiny)UŽIVATELSKÉ SCHRÁNKY

Max. lze uložit

Až 3 000 dokumentů nebo 10 000 stran

Typy uživatelských schránek

Veřejné; osobní (s heslem nebo ověřením); skupinové (s ověřením)

Typy systémových schránek

Zabezpečený tisk; tisk šifrovaných PDF; příjem faxu; faxová výzvaSYSTÉMOVÉ FUNKCE

Zabezpečení (standardně)

ISO 15408 HCD-PP Common Criteria (v procesu certifikace); IP filtrování a blokování portů; síťová komunikace SSL3 a TLS1.0/1.1/1.2; podpora IPsec; podpora IEEE 802.1x; ověřování uživatelů; záznamy ověřování; zabezpečený tisk; Kerberos; přepis pevného disku; šifrování dat pevného disku (AES 256); příjem důvěrného faxu; šifrování tiskových dat uživatelů

Zabezpečení (volitelně)

Skenování antivirem Bitdefender® v reálném čase; ochrana proti kopírování (zabránění kopie, kopie pod heslem)

Účtování (standardní)

Až 1 000 uživatelských účtů s podporou Active Directory (uživatelské jméno + heslo + email + SMB složka); definice přístupu uživatelů k funkcím

Účtování (volitelné)

Biometrické ověřování (skener kapilár prstu); ověřování bezkontaktní kartou(čtečka bezkontaktních karet); ověřování mobilním telefonem (Android/iOS)

Software

Net Care Device Manager; Data Administrator; Box Operator; Web Connection; Print Status Notifier; Driver Packaging Utility; Log Management Utility

Další informací o bizhub C300i najdete na našem webu www.konicaminolta.cz  nebo také v produktové brožuře - otevřít dokument .

Parametr Hodnota
Maximální formát tisku A3
Oboustranný tisk Ano
Barevný tisk Ano
Skenování Ano
Kopírování Ano
Faxování volitelně
USB Ano
Síťová karta (Ethernet) Ano
Wi-Fi volitelně
Stav stroje nový
Technologie tisku laserová
Maximální gramáž papíru 256 g/m2
Barevný dotykový displej Ano
Možnost připojení čtečky karet Ano
Bluetooth volitelně
NFC Ano
Rychlost tisku 25 str/min
Velikost operační paměti 6000 MB
Pevný disk (HDD/SSD) ano
Rozlišení tisku 1800 x 600 dpi
Podpora mobilního tisku Ano
Hmotnost 70 kg
Hlavní zásobník papíru 500 listů
Kapacita ručního podavače 100 listů
Výstupní kapacita 250 listů
Teoretická maximální kapacita papíru 3600 listů
Rozlišení skenování 600x600 dpi
Automatické oboustranné skenování Ano
Kapacita automatického podavače 130 listů
Životnost černého toneru 24000
Životnost barevného toneru 24000
Životnost černé zobrazovací jednotky 0
Životnost barevné zobrazovací jednotky 0