iGET HOME Power 1 - WiFi chytrá zásuvka 230V, samostatná, měření spotřeby, 3680W, 16 A

Skladem :

Ano

Termín dodání(dny):

7

Katalogové číslo:

53905499

Výrobce:

IGET

Recyklační poplatek: : 2 Kč

350 Kč

(290 Kč bez DPH )


iGET HOME Power 1 - Smart WiFi zásuvka 230V s měřením spotřeby Chytrá zásuvka ovládaná přes WiFi, kompatibilní s aplikací iGET HOME, Google Assistant a Amazon Alexa, měření spotřeby energie, max. zatížení 3680 W, aplikace pro Android a iOS zdarma v češtině, nastavení časovačů, statistiky. Ovládání Ovládejte své zásuvky iGET HOME Power z celého světa. Kdekoliv se připojíte mobilním telefonem/tabletem k Internetu pomocí WiFi/3G/4G/5G apod. je vám ovládání zásuvky plně dostupné, včetně statistik spotřeby a nastavení.
Plánování/Časovače Vytvořte si časový plán, podle kterého se bude zásuvka zapínat a vypínat, dle dnů v týdnu, měsíců, času, dnů v týdnu apod.
Logické funkce Při připárování zásuvky pomocí aplikace iGET HOME je možné nastavení také logických funkcí, scénářů. Např. při vyvolání poplachu alarmem zásuvku zapnout. Při aktivaci alarmu (odchodu z domu) zásuvku automaticky vypnout, apod. Dále např. při detekci pohybu u jedné z kamer iGET HOME je možné aktivovat/deaktivovat zásuvku apod.
Možnosti použití Zásuvku je možné použít např. pro zapnutí světla, vytápění, ventilátorů, a mnoho dalších spotřebičů.
Jednoduchost instalace Po připojení k elektrické síti stačí pouze zahájit v aplikaci párování a postupovat dle animací, na konci si pak zásuvku pojmenovat.
Přehled o spotřebě každého spotřebiče Pomocí aplikace vidíte online aktuální spotřebu a také statistiky spotřeby.
Elegantní design Konečně chytrá zásuvka za kterou se nemusíte stydět. Krásný design spojený s jednoduchostí a minimálními rozměry.
Možnosti nastavení: 1) Událost: Při aktivaci/deaktivaci/režimu doma/poplachu při použití alarmu zapnout/vypnout zásuvku pro každý pokyn zvlášť, 2) Časovač: je možné nastavit časové skupiny, v každé pak čas, kdy se má zapnout nebo vypnout a jak často se opakuje - každý den, týden, a nebo přesné datum, 3) Scénáře: Nekonečné možnosti různých nastavení v závislosti na dalších produktech iGET HOME.
Klíčové vlastnosti a specifikace: - Univerzální WiFi zásuvka 230V pro vzdálené ovládání, - Vidlice a zásuvka: typ E, French, - Funkčnost: funguje plně bez přídavného zařízení Bridge/Gateway, - Použití s dalším zařízením: je možné ji připárovat k chytré domácnosti iGET HOME, - Podpora hlasového ovládání: ano, pomocí Amazon Alexa a Google Assistant - Podpora dalších protokolů a aplikací: IFTTT - Měření spotřeby a vytváření statistiky v aplikaci: ano - Prostředí: vnitřní - Mobilní aplikace zdarma - Připojení: WiFi síť 2,4 GHz b/g/n - Provozní teplota: 0°C ~ +40°C - Provozní vlhkost: 5% ~ 75% (nekondenzující) - Napájecí napětí: 220 V ~ 250 V, 50 ~ 60 Hz, max. 16A - Max. spínací výkon pro připojené zařízení: 3680 W - Rozměry balení: 50 x 46 x 75 mm - Rozměry zařízení: 44 x 44 x 68 mm - Hmotnost balení: 100 g - Hmotnost zařízení: 65 g