iGET HOME Power 2 USB - WiFi chytrá zásuvka 230V + 2x USB, samostatná, měření spotřeby, 3680W

Skladem :

Ano

Termín dodání(dny):

7

Katalogové číslo:

53905459

Výrobce:

IGET

Recyklační poplatek: : 2 Kč

301 Kč

(248 Kč bez DPH )


iGET HOME Power 2 USB - Smart WiFi zásuvka 230V s USB porty a měřením spotřeby Chytrá zásuvka ovládaná přes WiFi, kompatibilní s aplikací iGET HOME, Google Assistant a Amazon Alexa, 2x USB port, měření spotřeby energie, max. zatížení 3680 W, aplikace pro Android a iOS zdarma v češtině, nastavení časovačů, statistiky. Ovládání Ovládejte své zásuvky iGET HOME Power z celého světa. Kdekoliv se připojíte mobilním telefonem/tabletem k Internetu pomocí WiFi/3G/4G/5G apod. je vám ovládání zásuvky plně dostupné, včetně statistik spotřeby a nastavení. Zásuvku a USB porty je možné ovládat zvlášť.
Plánování/Časovače Vytvořte si časový plán, podle kterého se bude zásuvka zapínat a vypínat, dle dnů v týdnu, měsíců, času, dnů v týdnu apod.
USB porty pro dobíjení telefonů, tabletů atd. iGET HOME Power 2 USB obsahuje na každé straně USB port, celkem 2. Každý port 5V, 2.4A, výkon celkem obou zásuvek dohromady je 12W. USB porty a zásuvku 230V je možné ovládat zvlášť.
Logické funkce Při připárování zásuvky pomocí aplikace iGET HOME je možné nastavení také logických funkcí, scénářů. Např. při vyvolání poplachu alarmem zásuvku zapnout. Při aktivaci alarmu (odchodu z domu) zásuvku automaticky vypnout, apod. Dále např. při detekci pohybu u jedné z kamer iGET HOME je možné aktivovat/deaktivovat zásuvku apod.
Ovládání LED indikátoru na zásuvce Zásuvka obsahuje podsvícené tlačítko napájení, toto podsvícení je možné v aplikaci ponechat zapnuté nebo vypnout pro větší klid a komfort vaší domácnosti.
Dětský zámek Myslíme také na nejmenší a jejich bezpečí. Zásuvka má obě zdířky kryté pomocí clonek. Navíc je možné v aplikaci aktivovat dětský zámek aby nebylo možné ji ovládat pomocí tlačítka.
Možnosti použití Zásuvku je možné použít např. pro zapnutí světla, vytápění, ventilátorů, a mnoho dalších spotřebičů. Dále nabíjení telefonů, tabletů pomocí hned dvou USB portů, umístěných zvlášť na každé straně.
Jednoduchost instalace Po připojení k elektrické síti stačí pouze zahájit v aplikaci párování a postupovat dle animací, na konci si pak zásuvku pojmenovat.
Přehled o spotřebě každého spotřebiče Pomocí aplikace vidíte online aktuální spotřebu a také statistiky spotřeby pro každou zásuvku zvlášť.
Elegantní design Konečně chytrá zásuvka za kterou se nemusíte stydět. Krásný design spojený s jednoduchostí.
Možnosti nastavení: 1) Událost: Při aktivaci/deaktivaci/režimu doma/poplachu při použití alarmu zapnout/vypnout zásuvku pro každý pokyn zvlášť, 2) Časovač: je možné nastavit časové skupiny, v každé pak čas, kdy se má zapnout nebo vypnout a jak často se opakuje - každý den, týden, a nebo přesné datum, 3) Scénáře: Nekonečné možnosti různých nastavení v závislosti na dalších produktech iGET HOME.
Klíčové vlastnosti a specifikace: - Univerzální WiFi zásuvka 230V pro vzdálené ovládání, - Vidlice a zásuvka: typ E, French, - 2x USB port pro nabíjení dalších zařízení, - ovládání USB portů a zásuvky zvlášť, - dětský zámek, zapnutí/vypnutí LED indikátoru, - Funkčnost: funguje plně bez přídavného zařízení Bridge/Gateway, - Použití s dalším zařízením: je možné ji připárovat k chytré domácnosti iGET HOME, - Podpora hlasového ovládání: ano, pomocí Amazon Alexa a Google Assistant - Podpora dalších protokolů: IFTTT - Měření spotřeby a vytváření statistiky v aplikaci: ano - Prostředí: vnitřní - Mobilní aplikace zdarma - Připojení: WiFi síť 2,4 GHz b/g/n - Provozní teplota: 0°C ~ +40°C - Provozní vlhkost: 5% ~ 75% (nekondenzující) - Napájecí napětí: 220 V ~ 250 V, 50 ~ 60 Hz, max. 16A - Max. spínací výkon pro připojené zařízení: 3680 W - Rozměry balení: 130 x 110 x 100 mm - Rozměry zařízení: 93 x 77 x 72 mm - Hmotnost balení: 200 g - Hmotnost zařízení: 155 g