Tenda SP15 Beli - Chytrý Wi-Fi prodlužovací přívod 230V, 3680 W, 16A, CZ aplikace, přepěťová ochrana

Skladem :

Ano

Termín dodání(dny):

7

Záruka (měsíců):

36

Katalogové číslo:

539047128

Výrobce:

TENDA

Recyklační poplatek: : 2 Kč

501 Kč

(414 Kč bez DPH )


Chytrý Smart WiFi prodlužovací přívod, 3x zásuvka 230V + 2x USB max. 2.4A, přepětová ochrana, funguje samostatně, kompatibilní s Google Assistant a Amazon Alexa, max. zatížení 3680W (16A), aplikace v češtině pro Android a iOS, Wi-Fi 802.11 b/g/n, vypínač. Součástí balení je český, slovenský, a polský manuál. Popis produktu Tenda Beli SP15 je inteligentní Wi-Fi prodlužovací přívod. Díky aplikaci Tenda Beli v českém jazyce ji můžete pomocí smartphone ovládat odkudkoli. Je možné vytvořit pro každou zásuvku zvlášť automatický časový plán tak, aby se automaticky zapínala a vypínala když jste pryč, nebo můžete vytvořit scénář pro ovládání více zásuvek a dalších prodlužovacích přívodů pomocí jednoho kliknutí. SP15 spolupracuje s asistenty Amazon Alexa a Google Assistant pro správu vašich zařízení pomocí hlasového ovládání. Tenda Beli SP15 pracuje na zabezpečených bezdrátových sítích 2,4 GHz bez nutnosti dalšího rozbočovače, kontroléru nebo bridge. Navíc obsahuje 2x USB port pro dobíjení celkem až 2,4A. I tyto USB je celkově možné ovládat jako zásuvky.
Snadná a efektivní správa vašeho Smart-Home Mějte zásuvky stále pod kontrolou. Můžete je v daný moment zapnout/vypnout, také vytvořit mnoho automatických časových plánů. Navíc je možné vytvořit scénáře, kdy se provede stisknutím jednoho tlačítka v aplikaci několik úkonů zároveň. Např. pomocí tlačítka ''Odchod z domu'' se mohou veškeré zásuvky SP15 vypnout. Nebo pomocí tlačítka ''Vstávání'' se zapne zásuvka s kávovarem a topením, a naopak vypne zásuvka s lampou, která je pro osvětlení proti zlodějům.
Design a využití ''Prodlužka'' má jednoduchý a moderní vzhled, zároveň je plná technologie. Je možné ji použít např. pro připojení osvětlení akvária, stolní lampu, vánoční stromeček, zvlhčovač, ventilátor, přímotop, kávovar.
Vylepšená hlasová aktivace Tenda Beli SP15 je kompatibilní s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, takže můžete ovládat svá zařízení kdekoli jsou Alexa a Google na dosah.
SMART Aplikace ''Tenda Beli'' Aplikace pro Smart mobilní telefony ''Tenda Beli'', díky které zásuvku ovládáte, je kompletně v češtině a zdarma dostupná pro Android i iOS.
Zabraňte dlouhodobému provozu a chraňte zařízení Další funkce je odpočet, pomocí kterého může SP15 vypnout každou zásuvku nebo obojí USB po uplynutí nastaveného času, čímž se sníží bezpečnostní rizika způsobená dlouhodobým provozem zařízení, jako jsou radiátory, nabíječky, apod.
Ochrana proti zlodějům Opouštíte svůj domov na delší dobu? Jednoduše nastavte SP15 na „Nepřítomen“ a SP15 náhodně aktivuje a deaktivuje připojené světlo, např. lampu, takže to vypadá že jste doma - i když nejste.
Úspora energie = Úspora peněz SP15 vám umožňuje volně a snáze ovládat vaše domácí spotřebiče a efektivně tak snižovat dlouhodobou spotřebu energie, takto současně šetříte své peníze.
Technické parametry Wi-Fi standardy: IEEE 802.11b/g/n Frekvence: 2,4 GHz Zabezpečení: WPA-PSK, WPA2-PSK, Mixed WPA/WPA2-PSK Způsob ovládání: SMART aplikace do mob. telefonu Rozhraní: 1x tlačítko Power / Reset, 1x LED Power, 1x LED Protected Připojení: 3x zásuvka 230V, 2x USB port Systém mobilního telefonu: Android 4.4 a vyšší, iOS 9.0 a vyšší Provedení: indoor Maximální zatížení: 3680 W (16A) Vstupní napětí: 220 až 250 V AC, 50 až 60 Hz Výstupní napětí: 220 až 250 V AC, 50 až 60 Hz Provozní teplota: 0° až 40 °C Rozměry (v x š x h): 44,5 x 264 x 67,4 mm Certifikace: CE, EAC, RoHS
Obsah balení 1x Tenda SP15 1x Stručná instalační příručka (CZ,SK,PL,EN)