iGET SECURITY M3P5 - dálkové ovládání (klíčenka) pro alarmy M3 a M4

Skladem :

Ano

Termín dodání(dny):

7

Katalogové číslo:

53905136

Výrobce:

IGET

Recyklační poplatek: : 2 Kč

221 Kč

(182 Kč bez DPH )


iGET SECURITY M3P5 - Dálkové ovládání (klíčenka) Jedná se o dálkový ovladač pro pohodlnou aktivaci/deaktivaci alarmu, je určen pro alarm iGET SECURITY M3. Bezdrátový dálkový ovladač iGET SECURITY M3P5 je příslušenství pro alarm iGET SECURITY M3. Používá se pro rychlé aktivování a deaktivování alarmu, aktivaci režimu Doma, a vyvolání SOS poplachu. Díky praktickému úchytu slouží k upevnění na klíče. Je určen pro každodenní použití a disponuje velkou výdrží baterie, více než 2 roky. Zpracování v moderním designu, ekologicky úsporný díky nízké spotřebě energie.
Hlavní parametry: - jednoduché rozšíření základního setu alarmu, - obsahuje 4 tlačítka pro různé nastavení alarmu, - tlačítko ''zamčený zámek'': celková aktivace alarmu pro dobu, kdy bude dům prázdný, - tlačítko ''odemčený zámek'': celková deaktivace alarmu, žádný detektor nespustí poplach, - tlačítko ''režim Doma'': částečná aktivace alarmu, např. vnitřní detektory budou deaktivovány, zatímco venkovní budou aktivní, - tlačítko ''SOS'': alarm spustí SOS poplach, - výdrž baterie až 2 roky dle počtu užití.
Specifikace: Frekvence vysílání: 433,29 MHz Provozní teplota: - 20°C ~ +50°C Provozní vlhkost: 5% ~ 90% Napájecí napětí: 2x baterie 3V, typ CR2016 Provozní proud: 7,5 mA Dosah signálu k centrální jednotce: do 100 m při přímé viditelnosti Více informací na www.iget.eu