iGET SECURITY EP28 SECURITY - přemostění kabelových senzorů pro alarm M5, výdrž batt. až 5 let

Skladem :

Ano

Termín dodání(dny):

7

Katalogové číslo:

53905498

Výrobce:

IGET

Recyklační poplatek: : 2 Kč

397 Kč

(328 Kč bez DPH )


iGET SECURITY EP28 - Bezdrátové přemostění kabelových senzorů Bezdrátový most pro kabelové senzory jiných výrobců pro alarm iGET SECURITY M5. Používá se tam, kde je instalován kabelový jakýkoliv senzor jiného výrobce a je zapotřebí jej bezdrátově připojit k alarmu iGET SECURITY M5. Tento ''most'' nebo také ''převodník'' je univerzální a díky němu je možné připojit k alarmu M5 nepřeberné množství senzorů jiných výrobců. Např. je možné použít na venkovní PIR senzory a infra-brány. Jakmile napojený senzor detekuje změnu stavu dodá tuto informaci pomocí dvou drátků do EP28 a ta již pomocí bezdrátové frekvence předá signál hlavnímu panelu - iGET SECURITY M5. Ochrana proti sabotáži, nejvyšší zabezpečení přenosu 256bit, velmi dlouhá výdrž baterie 5 let, alarm neustále sleduje aktivitu tohoto přemostění, také signál a procenta baterie. Jednoduché připárování k základnímu setu alarmu pomocí QR kódu. Vzdálenost umístění od hlavní jednotky až 1 km. Zpracování v moderním designu, ekologicky úsporný díky nízké spotřebě energie.
Hlavní parametry: - přemostění EP28 se používá tam, kde je instalován kabelový jakýkoliv senzor jiného výrobce a je zapotřebí jej bezdrátově připojit k alarmu iGET SECURITY M5, - použití: pro převedení signálu z drátového jakéhokoliv senzoru do bezdrátového signálu do alarmu iGET SECURITY M5, - jednoduché rozšíření základního setu alarmu, stačí jen oskenovat QR kód na senzoru, - nejvyšší šifrování bezdrátového přenosu 256bit, - výdrž baterie až 5 let dle počtu detekcí, - vzdálenost senzoru od hlavní jednotky až 1 km, - alarm iGET M5 stále kontroluje aktivitu tohoto přemostění, také sílu signálu a % baterie, - obsahuje signalizační LED diodu - rozsvítí se při detekci, svítí každých 15 vteřin při slabé baterii, slouží zároveň jako testovací tlačítko.
Specifikace: Frekvence vysílání: 868,35 MHz Zabezpečení: 256 bit Výdrž baterie: až 5 let Provozní teplota: - 20°C ~ +50°C Provozní vlhkost: 5% ~ 95% Napájení: 1x baterie 3V, typ CR123A Provozní proud: do 100 mA Klidový proud: 0,015 mA Sepnutí kontaktu: jakmile bude zaregistrován signál z kabelového vedení Dosah signálu k centrální jednotce: do 1 km při přímé viditelnosti Hmotnost senzoru: 38g včetně baterie Rozměry (délka x šířka x hloubka): 84 x 26 x 22,5 mm