iGET SECURITY P21- detektor na železné dveře/okna/vrata pro alarm M3B a M2B

Skladem :

Ano

Termín dodání(dny):

7

Katalogové číslo:

53905090

Výrobce:

IGET

Recyklační poplatek: : 2 Kč

328 Kč

(271 Kč bez DPH )


Bezdrátový magnetický detektor pro umístění na železné vrata/dveře/okna iGET SECURITY P21 je příslušenstvím pro alarm iGET SECURITY M3B a M2B. Disponuje vysokou výdrží baterie až 1 rok. Vzdálenost umístění od hlavní jednotky až 80 m.
Hlavní parametry: - detektor je určen do všech míst, kde je nutné střežení pomocí rozevření magnetického kontaktu, tzn. reaguje při otevření dveří, oken, vrat u garáže, apod., - hlavně je určen pro železné vrata/dveře/okna, jelikož u těch je problematičtější detekce otevření a vysílání signálu díky železnému povrchu, - detekce na základě oddálení dvou magneticky propojených částí, jedna část je umístěna na rámu vrat/dveří/oken a druhý díl na vratech/dveřích/oknech, jakmile se oddálí o více jak 2 cm dojde k rozepnutí kontaktu a bude vyslán signál, - jednoduché rozšíření základního setu alarmu, - obsahuje signalizační LED diody - červená poukazuje na rozpojení kontaktu, žlutá poukazuje na vybitou baterii kterou je nutné co nejdříve vyměnit, - výdrž baterie až 1 rok dle počtu otevření, - v balení je také silná oboustranná páska a šrouby s hmoždinkami pro snadné uchycení.
Specifikace: Frekvence vysílání: 433 MHz Provozní teplota: - 20°C ~ +50°C Provozní vlhkost: 5% ~ 90% Napájecí napětí: 1x baterie 12 V, typ 27A Provozní proud: 65 mA Klidový proud: 0,01 mA Rozepnutí kontaktu: při oddálení od 2 cm Dosah signálu k centrální jednotce: do 80 m při přímé viditelnosti Více informací na www.iget.eu