iGET SECURITY P14 - bezdrátový detektor kouře,norma EN14604:2005,samostatný nebo pro alarm M3B a M2B

Skladem :

Ano

Termín dodání(dny):

7

Katalogové číslo:

53905125

Výrobce:

IGET

Recyklační poplatek: : 2 Kč

441 Kč

(364 Kč bez DPH )


Autonomní detektor kouře, a také bezdrátový detektor kouře Jedná se o detektor kouře, který může fungovat samostatně, nebo jako příslušenství pro alarmy iGET SECURITY. Tento detektor je také kompatibilní s mnoha alarmy jiných značek, pro informaci ohledně kompatibility prosím kontaktujte naši technickou podporu. Pomocí rozptýlení optických paprsků v komoře detektoru je detekován kouř a následně vyvolán akustický a světelný poplach. Detektor kouře je již nedílnou součástí domů, chat, bytů, garáží apod.
Hlavní parametry: - detektor je určen pro detekci doutnajícího ohně, po detekci doutnajícího ohně se aktivuje optická a akustická signalizace. Při připojení na centrální jednotku alarmu bude i tato jednotka informována o poplachu, - tento detektor pracuje na principu rozptýleného světla, je velmi citlivý na větší částice, které jsou v kouři obsaženy, - zda je detektor plně funkční je možné zjistit pomocí vestavěného testovacího tlačítka, - hlavní určení je do domů, chat, bytů. Není určen pro průmyslové prostředí, - není určen pro autokaravany a obytné domy, - detektor je také možné bezdrátově propojit s alarmem iGET SECURITY M2B a tím mít zaručenou komplexní ochranu. Alarm po obdržení signálu o poplachu spustí také sirénu a odešle SMS o této skutečnosti, - detektor pracuje na frekvenci 433 MHz, díky tomuto je možné jej využít i s mnoha alarmy dalších značek, které pracují na stejné frekvenci, - jednoduché rozšíření základního setu alarmu iGET SECURITY.
Specifikace: Provozní teplota: +5°C ~ +50°C Provozní vlhkost: 20% ~ 90% Prostředí: suché, vnitřní Napájecí napětí: baterie 6F22, 9V Životnost baterie: 1 ~ 3 roky Životnost detektoru: 3 ~ 5 let Siréna: 85 dB Reakce: cca 60 vteřin Citlivost: v souladu s EN14604:2005 Splňuje požadavky: EN14604:2005 Detekční komora: optická komora Frekvence vysílání: 433 MHz Použité kódování: 2262/1527 Dosah signálu k centrální jednotce: do 50ti m. při přímé viditelnosti Je kompatibilní s iGET SECURITY M3B a M2B