iGET SECURITY EP13 - bezdrátová klávesnice s RFID čtečkou pro alarm M5

Skladem :

Ano

Termín dodání(dny):

7

Katalogové číslo:

53905338

Výrobce:

IGET

Recyklační poplatek: : 2 Kč

1 495 Kč

(1 235 Kč bez DPH )


iGET SECURITY EP13 - Bezdrátová klávesnice s RFID čtečkou Bezdrátová klávesnice s RFID čtečkou pro vzdálené ovládání alarmu iGET SECURITY M5. Pro změnu režimu alarmu: aktivace, deaktivace a režim doma po zadání číselného kódu. Je možné použít společně s RFID klíčem/čipem EP22 pro snadné ovládání. Obsahuje stavový LED panel. Ochrana proti sabotáži, nejvyšší zabezpečení přenosu 256bit, dlouhá výdrž dobíjecí baterie 6 měsíců, alarm neustále sleduje aktivitu tohoto příslušenství - signál, procenta baterie a další. Klávesnice je plně dotyková a obsahuje indikační diody - zobrazení v jakém je alarm i klávesnice stavu. Obsahuje Li-ion baterii pro výdrž 6 měsíců bez hlavního napájení, nebo je možné napájet pomocí adaptéru ze sítě 230 V, ten je součástí balení. V balení také naleznete speciální držák pro uchycení na stěnu obsahující trigger. Jednoduché připárování k základnímu setu alarmu pomocí QR kódu. Vzdálenost umístění od hlavní jednotky až 1 km. Použití v interiéru. Hlavní výhodou využití klávesnice je, že základní jednotka alarmu je uschována v bezpečí, a alarm je možné ovládat pomocí klávesnice vzdáleně - tím je zajištěn vyšší stupeň ochrany, jelikož nechtěný návštěvník by již měl problém hlavní jednotku objevit. Při nízkém stavu baterie informuje klávesnice centrální jednotku, ta zašle notifikaci aplikaci nebo SMS zprávu. Obsahuje tamper (spustí poplach při odejmutí zadního držáku klávesnice). Pomocí RFID klíče/čipu iGET SECURITY EP22 společně s klávesnicí je možné ovládat i pomocí RFID.
Hlavní parametry: - jednoduché rozšíření základního setu alarmu a navýšení stupně bezpečnosti, stačí jen oskenovat QR kód na klávesnici, - obsahuje stavový panel s LED diodami pro informaci o stavu alarmu (červená: alarm aktivní, zelená: alarm neaktivní, modrá: režim Doma), - pomocí RFID klíče je možné alarm aktivovat a deaktivovat jen přiložením ke klávesnici, - obsahuje dobíjecí interní Li-ion baterii, při odpojení napájení výdrží klávesnice až 6 měsíců provozu, - klávesnici je možné napájet a dobíjet z adaptéru 230 V, 50~60 Hz, výstup 5 V DC 1A, je součástí balení, - alarm iGET SECURITY M5 je tak možné ovládat pomocí klávesnice iGET SECURITY EP13, pomocí klíčenky iGET SECURITY EP5, a pomocí mobilní aplikace iGET M5. Stav se vždy synchronizuje na všech zařízeních. - pomocí RFID klíče/čipu iGET SECURITY EP22 společně s klávesnicí je možné ovládat i pomocí RFID (alarm aktivovat a deaktivovat) - obsahuje 4 funkce pro různé nastavení alarmu: a) tlačítko ''zamčený zámek'': celková aktivace alarmu pro dobu, kdy bude objekt prázdný, b) tlačítko ''odemčený zámek'': celková deaktivace alarmu, žádný senzor nespustí poplach, c) tlačítko ''domeček'': režim Doma, částečná aktivace alarmu, např. senzory v přízemí budou deaktivovány, zatímco senzory v prvním patře budou aktivní(nebo např. pro garáž), - obsahuje tamper (spustí poplach při odejmutí zadního držáku klávesnice).
Specifikace: Frekvence vysílání: 868,35 MHz Zabezpečení: 256 bit Výdrž baterie: až 6 měsíců Napájecí napětí: adaptér 5 V DC 1 A, vnitřní baterie Li-ion 890 mAh - výdrž až 6 měsíců Provozní teplota: -10°C ~ +50°C Provozní vlhkost: 5% ~ 96% (nekondenzující) Celkem 13 dotykových kláves + stavová LED lišta s třemi barvami (červená, zelená, modrá) Dosah signálu k centrální jednotce: do 1 km při přímé viditelnosti Hmotnost klávesnice: 180g včetně baterie Rozměry klávesnice: výška: 145 mm, šířka: 92 mm, hloubka: 21 mm Více informací na www.iget.eu