D-Link DXS-1210-16TC Smart Managed Switch, 12x 10G, 2x SFP+ & 2x Combo 10GBase-T/SFP+ ports

Skladem :

Ano

Termín dodání(dny):

7

Záruka (měsíců):

10000

Katalogové číslo:

5120210971

Výrobce:

D-LINK

Recyklační poplatek: : 2 Kč

50 647 Kč

(41 857 Kč bez DPH )


10GbE pro každého: D-Link DXS-1210-16TC Výkonný switch s podporou přepínání na druhé vrstvě společnosti D-Link z kategorie desetigigabitových zařízení, který je určen také pro větší firmy. IT profesionály zaujme širokou nabídkou portů, pokročilým QoS, četnými bezpečnostními funkcemi a nízkou latencí díky 10G Ethernetovému připojení.
Flexibilní bez kompromisů Přepínač je díky nabídce kombo portů (10 GBASE-T/SFP+) velmi flexibilním zařízením a nabízí administrátorům sítí snadnou implementaci tohoto zařízení do stávající infrastruktury. Je vhodný jak pro cloudové služby, tak pro aplikace typu server - server. Přepínací kapacita switche činí až 320 Gbps.
Rychlé nasazení a úsporný provoz Přepínač podporuje webový management, který umožňuje jeho snadnou správu. Pokud je přenosové pásmo nevytíženo, pak switch snižuje svou spotřebu a šetří tak energetické zdroje. Rovněž rozpozná do sítě nezapojený port - i v takovém případě sniží spotřebu energie. Podporuje také systémovou hibernaci.
Klíčové vlastnosti Velmi rychlý 10gigabitový switch s podporou přepínání na druhé vrstvě, který je vhodný jak do menších, tak větších firem. Podporuje rezervaci přenosového pásma pro vybrané služby - například přenos z videokamer. K dispozici jsou i další nastavení v rámci tohoto pokročilého QoS režimu, tedy upředňostňování vybraných dat, který splní nároky mnoha IT profesionálů. Rozhraní: 12 x 10GBASE-T, 2 x SFP+, S x 10GBASE-T/SFP+ (kombo).
Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v Evropě. Pro nárok na omezenou doživotní záruku je třeba produkt zaregistrovat (viz níže) u D-Link Europe do třiceti (30) dnů od data zakoupení. Registraci lze provést přes samoobslužný portál. http://www.dlink.com/cz/cs/support/product-registration-and-support-log-in