akce konferenční kamera Logitech MeetUp

Skladem :

Termín dodání(dny):

7

Katalogové číslo:

202511027N

Výrobce:

LOGITECH OEM

Recyklační poplatek: : 4 Kč

13 749 Kč

(11 362 Kč bez DPH )


MeetUp je špičková kamera ConferenceCam společnosti Logitech vyvinutá pro menší konferenční místnosti a malé prostory. Přestaňte se tísnit okolo notebooků. S optikou o rozlišení 4K a ultraširokým, 120° zorným polem kamery MeetUp bude každé místo u stolu dobře vidět. Integrovaný zvuk kamery byl optimalizován pro akustiku malých místností – každou osobu tak bude nejen dobře vidět, ale také slyšet.
Ultraširoké zorné pole pro stísněné prostory Kamera Logitech® MeetUp přináší špičkovou kvalitu obrazu do malých konferenčních místností. Její 120stupňové zorné pole umožňuje v malých místnostech snadno zabrat až osm osob. Senzor s ultravysokým rozlišením 4K a objektiv Logitech poskytují dokonalou ostrost obrazu, a funkce otáčení, naklápění a zoom umožňují podle potřeby znovu zaostřit.
Jedinečný způsob zpracování zvuku Integrovaný zvuk kamery MeetUp byl optimalizován pro akustiku malých místností a vyznačuje se výjimečnými zvukovými kvalitami. Tři mikrofony s formováním paprsku a speciálně vyladěný reproduktor zajišťují špičkový přenos zvuku při jednáních. Přidáním Rozšiřujícího mikrofonu pro kameru MeetUp prodloužíte dosah snímání zvuku až na 4,2 metru.
Jednoduchost připojení Plug-and-Play Vejděte do malé konferenční místnosti a ihned zahajte videokonferenci. Kameru MeetUp stačí zapojit do portu USB a hned začne fungovat. Použít můžete libovolnou videokonferenční aplikaci a službu cloud – včetně těch, které již využíváte.
Vyladěno pro současný způsob vedení jednání Popularita malých konferenčních místností je na vzestupu a kamera MeetUp je jasnou odpovědí na tento trend. Poskytuje špičkové rozlišení, vyvážení barev, detaily a zvuk ve stísněných prostorech. Kamera MeetUp díky přiloženému držáku na stěnu a kompaktnímu provedení, které minimalizuje riziko zamotání kabelů, zvyšuje kvalitu konferencí v malých místnostech.
Doplňky pro praktické využití Naše bezplatná mobilní aplikace (dostupná v obchodech Google Play a iTunes) přemění váš chytrý telefon nebo tablet na dálkový ovladač kamery MeetUp. Přidejte doplňky, například Rozšiřující mikrofon a TV držák Logitech, pro využití v místnostech různých velikostí a uspořádání. Podle potřeby si pro zajištění funkčnosti kamery objednejte náhradní díly.
Technická specifikace
* Ultraširoké, 120stupňové zorné pole
* Hlasitý odposlech se 3 mikrofony
* Možnost přidání rozšiřujícího mikrofonu
* Videotelefonování v rozlišení 4K Ultra HD (až 3 840 x 2 160 pixelů @ 30 fps) videotelefonování v rozlišení 1080p Full HD (až 1 920 x 1 080 pixelů @ 30 fps) videotelefonování v rozlišení 720p HD (až 1 280 x 720 pixelů @ 30 fps) s podporovanými klienty
* Univerzální konstrukce
* Motorizované otáčení a naklápění
* Objektiv Logitech
* 3 předvolby kamery
* Bezdrátová technologie Bluetooth®
* RF dálkový ovladač
* Technologie připojení USB plug-and-play
* Kompatibilní s většinou videokonferenčních aplikací
* Certifikace pro firmy, včetně Skype® for Business a Cisco Jabber® kompatibilní. Rozšířená integrace se softwarem BlueJeans, Broadsoft, LifeSize Cloud, Vidyo a Zoom
* Více variant upevnění, mimo jiné držák na stůl a stěnu, k dispozici je i volitelný držák na TV
* Bezpečnostní otvor Kensington
Mikrofon
* Citlivost: -27 dB
* Frekvenční rozsah mikrofonu: 90 Hz – 16 kHz pro plnou reprodukci hlasu a vysokou srozumitelnost bez šumu
* Algoritmus bočního formování paprsku s velmi nízkým zkreslením, již spárovaný z výroby, směruje mikrofon přímo na hovořícího pro co nejlepší snímání hlasu a redukci šumu
Reproduktor
* Výkonný magnet ze vzácné zeminy
* Akusticky uzavřená reproduktorová komora
* Hlasitost nastavitelná do 95 dB SPL na 0,5 metru
* Citlivost reproduktoru 86,5 +/-3 dB SPL na 0,5 metru
* Zkreslení: 200 Hz – 300 Hz <3 %, 3 000 Hz – 10 kHz <1 %
* Algoritmus omezující výšky zabraňuje i krátkodobému oříznutí výšek reproduktoru bez zkreslení
* Potlačení akustické ozvěny
* VAD (Detektor hlasové aktivity)
* Mikrofon s potlačením okolního šumu
* Profesionální vzorkovací frekvence zvuku 32 kHz
Systémové požadavky
* Windows® 7, Windows 8.1 nebo Windows 10
* MacOS 10.10 nebo vyšší
* Google™ Chromebook™ verze 29.0.1547.70
* Procesor 2,4 GHz Intel® Core 2™ Duo
* 2 GB RAM nebo více
* Port USB 2.0 (pro obraz v rozlišení 4K je vyžadován port USB 3.0)
Rozměry
* Kamera: 104 mm x 400 mm x 85 mm, 1,04 kg
* Ovladač: 10 mm x 83 mm x 83 mm
Obsah balení
* Kamera MeetUp řady ConferenceCam
* Dálkový ovladač
* Kabel USB : 5 m
* Zdroj napájení
* Držák a materiál pro upevnění na stěnu
* Uživatelská dokumentace Více informací na stránkách výrobce: https://www.logitech.com/cs-cz/product/meetup-conferencecam?wt.ac=HPB2-CTA1-meetup