akce webová kamera Logitech FullHD Webcam C920e

Skladem :

Ano

Termín dodání(dny):

7

Katalogové číslo:

202511003

Výrobce:

LOGITECH OEM

Recyklační poplatek: : 4 Kč

1 854 Kč

(1 532 Kč bez DPH )


Webová kamera 1080p pro firmy, ideální pro masové nasazení C920e je webová kamera s rozlišením HD 1080p pro práci odkudkoli, která předčí kvalitu obrazu a zvuku poskytovanou většinou notebooků. Povyšte kvalitu obrazové kooperace na profesionální úroveň za cenu, která je ideální pro nasazení v masovém měřítku. Kamera C920e je ideální pro zobrazení jednotlivců v dobře vyváženém záběru. Díky fixnímu 78° zornému poli zobrazuje kamera uživatele a prostředí okolo něj v dobře vyváženém záběru, přičemž zbývá dostatek prostoru pro vizuální sdílení projektů a ostatních zájmových objektů.
AKTIVACE MIKROFONŮ V PŘÍPADĚ POTŘEBY Kamera C920e je vybavena dvěma integrovanými všesměrovými mikrofony, které lze snadno aktivovat pomocí aplikace Logi Tune Desktop. Po jejich aktivaci budou mikrofony optimalizovány za účelem čistého snímání zvuku na vzdálenost až jednoho metru.
AUTOMATICKÉ OSTŘENÍ ZÁBĚRU Integrovaná funkce autofocus v rozlišení HD zajistí, že váš obraz bude během videohovorů dokonale ostrý. Ve spolupráci s automatickou korekcí osvětlení disponuje kamera C920e optikou, pomocí které budete při všech vašich videokonferencích vypadat skvěle.
PŘEVEZMĚTE KONTROLU POMOCÍ APLIKACE TUNE DESKTOP Aplikace Logi Tune Desktop zjednodušuje ovládání osobních zařízení a přizpůsobení u vybraných modelů, včetně C920e. Tato miniaplikace působí nerušivě na vaší obrazovce a zajišťuje nepřerušovanou obrazovou kooperaci, včetně aktivace integrovaných duálních mikrofonů kamery C920e, ovládání funkce zoom, přizpůsobení barev a snadného stahování aktualizací firmwaru.
UNIVERZÁLNÍ MOŽNOSTI UPEVNĚNÍ Upevněte webovou kameru kamkoli, kde se to hodí: na obrazovku, notebook či stůl. Kamera C920e je vybavena robustním, nastavitelným klipem, který lze snadno upevnit na libovolný notebook nebo externí monitor. Integrované závity pro stativ navíc poskytují flexibilitu upevnění kamery na stůl či plnohodnotný stativ. Stativ není přiložen.
PARAMETRY A PODROBNOSTI Rozměry včetně upevněného montážního klipu
* Výška: 43,3 mm
* Šířka: 94 mm
* Hloubka: 71 mm
* Délka kabelu: 1,5 m
* Hmotnost: 162 g
SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY Compatibility
* Windows 7 nebo novější
* macOS 10.10 nebo novější
* Chrome OS™
* Port USB-A
* Kompatibilní s Microsoft DirectShow
* Kompatibilní s oblíbenými platformami pro volání Více rozlišení 1080p / 30 fps (až 1920 x 1080 pixelů) 720p / 30 fps (až 1280 x 720 pixelů) s podporovanými klienty Komprese obrazu H.264. Camera mega pixel: 3 Typ zaostření: Funkce autofocus Typ objektivu: Skleněný Integrovaný mikrofon: Stereofonní Rozsah mikrofonu: Až 1 m Diagonální zorné pole (dFoV): 78° Digitální zoom: 4x Připojení USB: USB-A s technologií plug-and-play Technologie RightLight 2 pro jasný obraz za různých světelných podmínek (i při špatném osvětlení) Odnímatelná krytka objektivu Univerzální klip s možností připevnění ke stativu pro přichycení k notebookům, displejům LCD nebo monitorům
OBSAH BALENÍ
* Webová kamera s připojeným kabelem USB-A, 1,5 m
* Krytka
* Uživatelská dokumentace https://www.logitech.com/cs-cz/products/webcams/c920e-business-webcam.960-001360.html#specs