YSoft BE3D Filament LITE, 1500g, Gray (šedá)

Šedý filament s certifikací

PLA (polymléčná kyselina) je jeden z nejoblíbenějších filamentů pro 3D tisk. Patří mezi nejsnáze zpracovatelné materiály a nabízí lepší a nákladově efektivnější výsledky než vetšina jiných materiálů na trhu. Je bezpečná a nabízí vynikající kvalitu tisku.

Skladem :

Ano

Termín dodání(dny):

7

Hmotnost:

1,5 kg

Počet v balení:

1 ks

Katalogové číslo:

996927-Y3DF00030031

Výrobce:

polymaker

1 322 Kč

(1 092 Kč bez DPH )

Barva: Gray (šedá)
Průměr: 1,75 mm
Hustota: 1,17 - 1,24 g/cm 3
Tolerance: ± 0,05 mm (50 mikronů)
Hmotnost: 1500 g

Doporučená teplota 3D tisku: 190 - 230 °C
Doporučená rychlost 3D tisku: 40 - 60 mm/s
Vyhřívaná podložka: není požadováno

Extrémní tvrdost: běžné PLA jsou velmi křehké materiály, což značně omezuje rozsah jejich použití. Filament LITE byl navržen tak, aby tuto vlastnost PLA materiálu změnil. Dosahuje 9 násobné rázové houževnatosti než bežné PLA materiály a o 20% lepší houževnatosti než ABS materiály. Pokud tedy hledáte materiál, který dokáže vydržet Vaše mechanicky náročné úkoly, tak filament LITE je jasnou volbou. Nadprůměrná mechanická pevnost není na úkor kvality tisku. Můžete si být tedy jisti, že získáte vysoce kvalitní výtisky s vynikající pevností.

Bezpečnost: při tisku z ABS materiálu vzniká nepříjemný zápach, který sebou nese potenciální zdravotní rizika. Při tisku z filamentu LITE nebudete obtěžováni tímto potenciálně nezezpečným zápachem. Přesto s tímto materiálem dosáhnete stejné konstrukční pevnosti jako u ABS materiálu s dalšími výhodami, jako je např. lepší kompatibilita s tiskárnou, snadnější tisk, méně deformací,...

PLA (polymléčná kyselina) je nákladově efektivní biologicky odbouratelný plast, který ve srovnání s jinými materiály neuvolňuje škodlivé látky v žádném významném množství, a obecně se s ním velice dobře pracuje. Je tedy velmi vhodný právě pro studenty. Protože 3D tiskárny jsou různé, certifikuje Y Soft filamenty, které nejlépe fungují s jeho tiskárnami. Školy tak nemusí vybírat PLA filamenty metodou pokusu a omylu.