Konica Minolta bizhub 4750i - černobílá laserová multifunkční tiskárna A4

Rychlost 47 str/min., duplex, kopírování, skenování, LAN, USB, rozlišení 1200 DPI, zásobník na 500 listů, jednoprůchodový podavač, fax, paměť 5 GB, HDD 256 GB SSD, volitelně WiFi

- Černobílá A4 multifunkce řady i-Series
- Rychlost tisku A4: 47 stran za minutu
- Tisknutelné formáty A6-A4, vlastní formáty a obálky
- Podporovaná gramáž papíru 60-210 g/m2
- Skenování rychlostí až 90 str/min (oboustranně)
- Kompletně přepracovaný 10,1 palcový dotykový displej s úplně novým ovládáním jako na mobilu
- Antivirus Bitdefender (volitelně)
- Mobilní tisk (AirPrint, Mopria), autentizace pomocí NFC (Android - volitelně) nebo Bluetooth LE (iPhone/iPad - volitelně)
- 5 GB paměti RAM a 256 GB SSD disk

Skladem :

2 ks

Termín dodání(dny):

3

Hmotnost:

35 kg

Počet v balení:

1 ks

Katalogové číslo:

ACT8021

60 023 Kč

(49 605 Kč bez DPH )

i-SERIES JE INTUITIVNÍ
RETHINK IT

Inspirovali jsme se tím, jak lidé používají moderní technologie. A od základu jsme přepracovali ovládání.

Navržen pro lidi

Hned na první pohled je bizhub 4750i pořádná stylovka. Moderní kombinace černé a bílé, elegantně zaoblené hranya příjemně tlumené modré světlo pulzující při tisku. Ovládací panel, který jakoby se vznášel. A haptická odezva při dotyku displeje přidává ovládání hmatový rozměr.
Obrovský 10palcový dotykový panel se dá naklopit v úhlu od 24° do 90°, takže se bude skvěle ovládat všem – třeba i lidem na invalidním vozíku.


Uživatel na prvním místě


Nová řada i-Series přenáší dobře známý a intuitivní zážitek z ovládání smartphonu na tiskárny a multifunkce.
Displej si můžete přizpůsobit1 přesně podle vašich představ, takže po přihlášení vidíte jen ty funkce a aplikace, které využíváte. Na plochu jsme přidali widgety1, podobně jako znáte z Androidu a iOS. To výrazně snižuje počet klepnutí.
Nejpoužívanější funkce se díky novému dlaždicovému menu zobrazují na jedné obrazovce, takže je máte na dosah bez posouvání nebo rozbalovacích nabídek.


Čekání je u konce

bizhub i-Series je rychlejší než kdy dřív. Zbrusu nový čtyřjádrový procesor je 2× výkonnější než u předchozího modelu bizhub 4752. Od zapnutí hlavního vypínače naběhne stroj až 6× rychleji.
Displej reaguje bleskově bez zbytečných prodlev a všechny aplikace se spouští okamžitě. Taky nový tiskový řadič zpracovává tiskové úlohy mnohem rychleji. Takže teď toho stihnete ještě víc. A šéf vás určitě pochválí.

S novými funkcemi se roztrhl pytel

Všechny běžné obálky a papíry formátu A6 teď potisknete jak z ručního podavače, tak i z kazety.
Nový vestavěný jednoprůchodový podavač skenuje rychlostí až 90 stran za minutu, takže skvěle vyhovuje každodenní kancelářské práci. Navíc volitelný ultrazvukový senzor dvojitého podání nedovolí vynechání stránky při skenování dokumentů.
Úložný prostor můžete díky volitelnému SSD disku navýšit až na kapacitu 1 TB. Díky tomu se rozhodně nebudete potýkat s nedostatkem místa.


Aplikace Docházka

S novou aplikací Docházka dokáží naše multifunkce plně nahradit přihlašovací docházkové terminály u vás v práci. Ráno jen přiložíte vstupní kartu pod displej multifunkčního zařízení. To vše bez zdlouhavých instalací a nastavení – docházka funguje v cloudu.

 i-SERIES JE BEZPEČNĚJŠÍ

RETHINK IT

VŽDY V BEZPEČÍ. VŠECHNO POD KONTROLOU


bizhub i-Series obsahuje vestavěnou ochranu proti virům, malwaru a dalším kybernetickým hrozbám. Antivirus Bitdefender³ automaticky skenuje veškerá odeslaná a přijatá data v reálném čase. Kontrolu dat můžete spustit taky ručně a nebo podle nastaveného plánu. ZABEZPEČENÍ, KAM SE JEN PODÍVÁTE


Antivirem to teprve začíná. Konica Minolta má pro své stroje v rukávu nepřeberné množství dalších bezpečnostních funkcí, jako je šifrování dat a jejich bezpečný výmaz, stejně tak bezpečné přihlašování PINem, čipovou kartou nebo dokonce biometrickou čtečkou kapilár v prstu.

GDPR ready
Můžete si být 100% jistí, že všechna tisková zařízení Konica Minolta splňují nejpřísnější bezpečnostní standardy a normy, včetně nařízení GDPR. Vaše osobní údaje a data tak budou v naprostém bezpečí.


SECURE³

K zajištění a ochraně dat a dokumentů, které se ukládají v paměti a na pevném disku, slouží šifrování dat na SSD, ochrana pevného disku heslem, mazání dočasných dat a automatické mazání dat uživatelů.

MÁME PLNO DALŠÍCH SKVĚLÝCH FUNKCÍ


 

INTUITIVNÍ OVLÁDÁNÍ

TISKNĚTE Z MOBILU A TABLETU

EKOSYSTÉM APLIKACÍ

Zbrusu nový ovládací panel si zamilujete. Věřte, že jednodušší už být opravdu nemůže. Zařízení můžete ovládat úplně stejně jako chytrý mobil nebo tablet. Displej si přizpůsobíte¹ přesně podle svých představ. Všechna zařízení bizhub se navíc ovládají úplně stejně. K dispozici máte i univerzální tiskový ovladač.

Multifunkční zařízení podporují všechny moderní technologie mobilního tisku. Tisknout můžete přes Wi-Fi z iPhonu a iPadu (AirPrint) nebo z mobilu a tabletu s Androidem (Mopria). A není potřeba instalovat žádné ovladače. Váš mobil s Androidem a NFC může navíc posloužit místo čipové karty.

Zbrusu nová služba Konica Minolta MarketPlace umožňuje přímo na displeji multifunkce stahování a instalaci mnoha užitečných aplikací. Je to stejně jednoduché jako na vašem chytrém telefonu. Vytvořte si vlastní grafiku ovládacího panelu, vytiskněte si třeba notový sešit nebo skenujte do Google Drive, Dropboxu a dalších.
RYCHLEJI, NEŽ ŘEKNETE ŠVEC

POTŘEBUJI TOHLE PŘEPSAT. ASAP³

VYNIKAJÍCÍ PODPORA MÉDIÍ

Naše zařízení jsou rychlá ve všech ohledech. Díky probuzení stroje do 13 sekund nebudete ráno nikdy čekat. První kopii pořídíte už za 5 sekund. Skenování rychlostí až 90 stran za minutu se skvěle hodí i pro rozsáhlé archivace. Díky vysoké spolehlivosti vás naše stroje nikdy nenechají ve štychu.

Naše stroje dokáží jednoduše naskenovat i několikastránkové dokumenty. Ty jsou na serveru rozpoznány jako písmo, obrázky nebo tabulky, a to včetně formátování. Nyní už není nutné texty přepisovat, multifunkce je snadno převedou do editovatelného formátu – třeba do Wordu, Excelu nebo PDF, ve kterém můžete text vyhledávat.

Neomezujte se formátem a gramáží papíru. Můžete tisknout na obálky, recyklovaný papír, předtištěný papír, projektorové fólie a mnoho dalších médií o gramáži až 210 g/m². Ve výborné kvalitě potisknete širokou škálu formátů papíru od A6 až po A4 nebo uživatelsky definované formáty.i-SERIES JE CHYTŘEJŠÍ

RETHINK IT

STROJ SI SÁM ŘEKNE, CO POTŘEBUJE
Díky službě ePRO³ se nemusíte starat o objednávky spotřebního materiálu, hlášení servisních požadavků ani o odečítání počítadel. Váš tiskový systém bude spojen přímo se servisním centrem Konica Minolta, kterému stroje automaticky předávají všechny své požadavky. Takže o tom, že se něco stalo, víme průměrně o hodinu dřív než vy.

Údržbu strojů nechte na nás
Vy jen doplňujete papír a občas vyměníte toner – včasnou dodávku spotřebního materiálu i servisní prohlídky máme pod palcem my. Taky papír zavážíme pravidelně v množství, které potřebujete. Vy platíte jen pevnou cenu za každou vytištěnou stranu. Přebíráme veškeré starosti s provozem tiskového systému a vy se tak můžete věnovat své práci nebo zábavě.

Vzdálené ovládání
Zařízení můžete spravovat vzdáleně z libovolného počítače pomocí webového prohlížeče. Z jednoho místa můžete administrovat i víc zařízení rozmístěných po celé firmě. Díky dálkovému ovládání displeje lze uživateli okamžitě pomoct třeba s nastavením tiskové úlohy, a to i z mobilu nebo tabletu, ať už se tiskárna nachází kdekoli v budově.

 

    Pravidelné sbítání dat pro stanovení, kdy je čas vyměnit náhradní díl nebo spotřební materiálZÁLEŽÍ NÁM NA NAŠÍ PLANETĚ

Při designu strojů jsme samozřejmě mysleli také na ekologii. Proč taky pro naši zemi něco hezkého neudělat, že?

Recyklujeme ostošest
Naše produkty a spotřební materiál jsou vyrobeny z recyklovatelných plastů (PC/PET). Díky použití výplní se vzduchovými kapsami jsme značně snížili objem obalových materiálů a polystyrenu. Věděli jste, že Konica Minolta recykluje nádoby na mléko a přeměňuje je v láhve na toner?

Lepší kvalita ovzduší v kanceláři
Všechna zařízení Konica Minolta jsou od roku 2017 vybavena speciálním filtrem ultrajemných částic, které se uvolňují do ovzduší při zapékání toneru na papír – stejně tak, jako je tomu u výfukových zplodin aut nebo při běžném žehlení. Filtr všechny potenciální škodliviny zachytí a vám se bude líp dýchat.

Úplně nový toner Simitri HD
Náš toner vlastní výroby obsahuje minimálně 9 % rostlinných zdrojů (biomasy), které snižují emise CO₂ a utváří karbonově neutrální cyklus. A díky své ještě nižší zapékací teplotě značně snižuje spotřebu elektrické energie.

Ještě nižší spotřeba
Úsporná elektronika a okamžité vypínání částí stroje, které nejsou právě používány, zajišťují ještě podstatně nižší spotřebu energie, než vyžadují ekologické standardy Energy Star a Blue Angel. Provoz stroje vás tak vyjde na méně než 1 Kč denně.

ZÁLEŽÍ NÁM NA NAŠÍ PLANETĚ  

MOŽNOSTI DOKONČOVÁNÍ

  

MOŽNÁ VÝBAVA

VSTUPNÍ ZÁSOBNÍKY

PF-P20 2× Přídavná kazeta 

500 listů, A4, 60–90 g/m²

PF-P22 2× Doplněk ke kazetě 

PF-P20 nebo místo PF-P20; zajišťuje optimální výšku pro pohodlné ovládání stroje

DK-P04x Stolek pod stroj

Úložný prostor pro tisková média a jiné materiály


MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ

FK-517 Faxový modul

Super G3 fax, funkce digitálního faxu

UK-221 Wi-Fi modul

Vestavěný Wi-Fi modul pro připojení stroje k bezdrátové síti nebo pro režim Wi-Fi přístupového bodu

EK-P08 Přídavné USB rozhraní

Rozšíření pro připojení USB klávesnice

EK-P09 USB + Bluetooth

Rozšíření pro připojení USB klávesnice, Bluetooth pro přihlášení ke stroji pomocí iOS zařízení

EK-P11 Kabel pro připojení 3G modemu

Pro připojení modemu služby ePRO

AU-102 Biometrické ověřování

Skener kapilár prstu

Čtečka bezkontaktních karet

Různé technologie identifikačních karet

MK-P08 Montážní sada

Pro instalaci čtečky bezkontaktních karet

KH-P02 Držák klávesnice

Pro umístění USB klávesnice

USB klávesnice

Pro pohodlnější psaní místo na dotykovém paneluROZŠIŘUJÍCÍ LICENCE

LK-102v3 Rozšířené funkce PDF

Skenování do archivovatelného souboru PDF/A (1b), šifrování PDF souborů heslem nebo digitálním certifikátem

LK-105v4 Rozpoznávání textu OCR

Skenování do prohledávatelných souborů PDF a PPTX; spolu s licencí LK-102v3 skenování do prohledávatelného PDF/A (1a)

LK-106 Tisk čárových kódů

Podpora nativního tisku čárových kódů

LK-107 Tisk Unicode písem

Podpora nativního tisku Unicode písem

LK-108 Tisk OCR písem

Podpora nativního tisku písem OCR A a B

LK-110v2 Pokročilé zpracování dokumentů

Skenování do různých souborových formátů včetně DOCX, XLSX a PDF/A (1b nebo 1a), faxování do sPDF, tisk příloh z e-mailů

LK-111 ThinPrint® klient

Komprese tiskových dat pro snížení zatížení sítě; vyžaduje ThinPrint® server

LK-114 Bezserverový Follow Me tisk

Zabezpečený a Follow Me tisk, který nevyžaduje externí server

LK-115v2 Aktivace TPM

Modul Trusted Platform pro zabezpečení dat

LK-116 Antivirus

Antivirus Bitdefender® skenuje veškerá příchozí a odchozí data v reálném čase proti virům, malwaru a další hrozbám

LK-117 Fax přes IP (FOIP)

Zasílání a příjímání faxů po síti VOIP (T.38); vyžaduje faxový modul


DALŠÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

WT-P03 Pracovní deska

Odkládací plocha; pro umístění biometrické autentizace

KP-102 Numerická klávesnice

Rozšíření dotykové obrazovky o numerickou klávesnici a ovládací tlačítka

UK-P19 Ultrazvukový senzor dvojitého podání

Detekce dvojitého podání zamezuje vynechání stránky při skenování dokumentů

EM-908 SSD disk 1 TB

Pevný disk SSD s kapacitou 1 TB pro navýšení úložného prostoru

CU-202 Přídavný vzduchový filtr

Snižuje emise a zlepšuje kvalitu ovzduší v kanceláři; doplňuje vestavěný vzduchový filtr

MK-P09

Pro instalaci vzduchového filtruFINIŠERY

FS-P04 Externí sešívačka

Sešívá až 20 listů v rohuTECHNICKÉ ÚDAJE

SYSTÉM

Rychlost kopírování/tisku A4

Až 47 str/min

Rychlost oboustranného tisku A4

Až 47 str/min

Doba 1. kopie A4

4,3 s

Doba zahřívání

Cca 13 s³

Kopírovací proces

Laserový

Technologie toneru

Polymerovaný toner Simitri® HD

Velikost panelu/rozlišení

10,1” / 1024 × 600 px

Paměť

5 GB (standardně)

Pevný disk

256 GB SSD (standardně) / 1 TB SSD (volitelně)

Rozhraní

10/100/1 000-Base-T Ethernet; USB 2.0; USB 3.0; Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac (volitelně)

Síťové protokoly

TCP/IP (IPv4/IPv6); SMB; LPD; IPP; SNMP; HTTP(S); Bonjour

Automatický podavač originálů (standardně)

Až 80 originálů; A6–A4; 50–128 g/m²; jednoprůchodový podavač originálů s volitelným ultrazvukovým senzorem dvojitého podání

Tisknutelné formáty

A6–A4; vlastní formáty papíru a obálky

Gramáž papíru

60–210 g/m²

Kapacita vstupu papíru

Standardně: 600 listů / max.: 1 600 listů

1. kazeta (standardní)

1× 500 listů; A6–A4; vlastní formáty a obálky; 60–210 g/m²

2. kazeta (volitelná)

1× 500 listů; A4; 60–90 g/m²

3. kazeta (volitelná)

1× 500 listů; A4; 60–90 g/m²

Ruční vstup

100 listů; A6–A4; vlastní formáty a obálky; 60–210 g/m²

Automatický oboustranný tisk

A4; 60–210 g/m²

Režimy dokončování (standardní)

Skupinkování, třídění, volitelně sešívání (externí sešívačka)

Výstupní kapacita

250 listů

Životnost toneru

Černý 20 000 stran

Životnost zobrazovací jednotky

Černá 200 000 stran

Napájení a spotřeba

220–240 V / 50/60 Hz; špičkový odběr do 1,45 kW; TEC 0,54 KWh⁴

Rozměry (š × h × v)

420 × 528 × 572 mm (bez příslušenství)

Hmotnost

Cca 35 kg (bez příslušenství)KOPÍROVÁNÍ

Rozlišení kopírování

600 × 600 dpi

Polotóny

256 odstínů

Vícenásobné kopírování

1–9 999

Formát originálů

Max. A4

Měřítko

25–400% v krocích 0,1%; automatické měřítkoKOPÍROVÁNÍ

Rozlišení kopírování

1200 × 1200 dpi

Tiskové jazyky

PCL 6 (XL3.0); PCL 5c; PostScript 3 (CPSI 3016); XPS

Operační systémy

Windows 7 (32/64); Windows 8/8.1 (32/64); Windows 10 (32/64); Windows Server 2008 (32/64); Windows Server 2008 R2; Windows Server 2012; Windows Server 2012 R2; Windows Server 2016; Windows Server 2019; Macintosh OS X 10.10 nebo novější; Unix; Linux; Citrix

Písma tiskárny

80 PCL Latin; 137 PostScript 3 emulace Latin

Mobilní tisk

AirPrint (iOS); Mopria (Android); Konica Minolta Mobile Print (iOS, Android); Wi-Fi Direct (volitelně); Wi-Fi Access Point (volitelně); NFC autentizace a párování (Android); volitelně Bluetooth LE autentizace a párování (iOS)

SKENOVÁNÍ

Rychlost skenování (černobíle/barevně)

Až 45/45 str/min jednostranně; Až 90/90 str/min oboustranně

Rozlišení skenování

Až 600 × 600 dpi

Režimy skenování

Skenování do e-mailu, skenování do síťové složky (SMB), skenování na FTP, skenování do schránky, skenování na USB, skenování do WebDAVu, skenování do DPWS, skenování do adresy URL, síťový TWAIN

Formáty souborů

JPEG; TIFF; PDF; kompaktní PDF ; šifrované PDF; XPS; kompaktní XPS; PPTX Volitelně: prohledávatelné PDF; PDF/A 1a a 1b; prohledávatelné DOCX/PPTX/XLSX

Cíle skenování

2 000 jednotlivých + 100 skupinových; podpora LDAPFAXOVÁNÍ (VOLITELNĚ)

Faxový standard

Super G3

Faxový přenos

Analogový; i-Fax; barevný i-Fax; IP-Fax

Rozlišení faxování

Až 600 × 600 dpi

Faxová komprese

MH; MR; MMR; JBIG

Faxový modem

Až 33,6 kb/s

Cílové adresy

2 000 jednotlivých + 100 skupinovýchUŽIVATELSKÉ SCHRÁNKY

Max. lze uložit

Až 3 000 dokumentů nebo 10 000 stran

Typy uživatelských schránek

Veřejné; osobní (s heslem nebo ověřením); skupinové (s ověřením)

Typy systémových schránek

Zabezpečený tisk; tisk šifrovaných PDF; příjem faxu; faxová výzvaSYSTÉMOVÉ FUNKCE

Zabezpečení (standardně)

ISO 15408 HCD-PP Common Criteria (v procesu certifikace); IP filtrování a blokování portů; síťová komunikace SSL2; SSL3 a TLS1.0/1.1/1.2; podpora IPsec; podpora IEEE 802.1x; ověřování uživatelů; záznamy ověřování; zabezpečený tisk; Kerberos; přepis pevného disku (8 standardních typů); šifrování dat pevného disku (AES 256); automatický výmaz dat z paměti; příjem důvěrného faxu; šifrování tiskových dat uživatelů

Zabezpečení (volitelně)

Skenování antivirem Bitdefender® v reálném čase; ochrana proti kopírování (zabránění kopie, kopie pod heslem)

Účtování (standardní)

Až 1 000 uživatelských účtů s podporou Active Directory (uživatelské jméno + heslo + email + SMB složka); definice přístupu uživatelů k funkcím

Účtování (volitelné)

Biometrické ověřování (skener kapilár prstu); ověřování bezkontaktní kartou (čtečka bezkontaktních karet); ověřování mobilním telefonem (Android/iOS)

Software

Pagescope Net Care Device Manager; Pagescope Data Administrator; Pagescope Box Operator; Pagescope Web Connection; Print Status Notifier; Driver Packaging Utility; Log Management UtilityPŘÍSLUŠENSTVÍ
Další informací o bizhub 4750i najdete na našem webu www.konicaminolta.cz  nebo také v produktové brožuře - otevřít dokument .

Parametr Hodnota
Maximální formát tisku A4
Barevný tisk Ne
Oboustranný tisk Ano
Skenování Ano
Kopírování Ano
Faxování volitelně
USB Ano
Síťová karta (Ethernet) Ano
Wi-Fi volitelně
Stav stroje nový
Technologie tisku laserová
Maximální gramáž papíru 210 g/m2
Barevný dotykový displej Ano
Možnost připojení čtečky karet Ano
Bluetooth volitelně
NFC Ano
Rychlost tisku 47 str/min
Velikost operační paměti 5000 MB
Pevný disk (HDD/SSD) ano
Rozlišení tisku 1200x1200 dpi
Rozlišení skenování 600x600 dpi
Podpora mobilního tisku Ano
Hmotnost 35 kg
Hlavní zásobník papíru 500 listů
Kapacita ručního podavače 100 listů
Výstupní kapacita 250 listů
Teoretická maximální kapacita papíru 1600 listů
Automatické oboustranné skenování Ano
Kapacita automatického podavače 80 listů
Životnost toneru 20000 stran
Životnost zobrazovací jednotky 200000 stran
Životnost startovacího toneru 20000 stran
Životnost černého toneru 20000
Životnost barevného toneru 0
Životnost černé zobrazovací jednotky 200000
Životnost barevné zobrazovací jednotky 0
Rozměr stroje (š x h x v) 420 × 528 × 572 mm