Tlaková myčka Kärcher K 3 Full Control Home

Tlaková myčka K 3 Full Control Home se sadou Home Kit (čistič ploch) je ideální pro čištění bez zbytečného rozstřikování okolo domu. Pistole myčky zobrazuje stupeň tlaku.

Skladem :

Ano

Termín dodání(dny):

7

Katalogové číslo:

1.676-022

Výrobce:

Cena v bodech:

1058 bodů

 

Pro zobrazení tlačítka Koupit za body je nutné se v e-shopu přihlásit!


Vapka K 3 Full Control Home pro maximální kontrolu na každém povrchu. Díky pracovnímu nástavci s intuitivní regulací stupně tlaku a LED ukazatelem tlaku na pistoli se snadno přizpůsobíte každému materiálu. K bohatému vybavení K 3 Full Control Home patří vedle pistole s ukazatelem tlaku i dvě kolečka s lehkým chodem, vysokotlaká hadice 6 m, rotační tryska s rotujícím bodovým paprskem proti silně ulpívajícím nečistotám, vodní filtr na ochranu čerpadla před pronikajícími částečkami nečistot, výsuvná teleskopická rukojeť a stabilní opěrná noha. Sada Home zaručuje čištění bez rozstřikování velkých ploch okolo domu a obsahuje Čistič ploch T 150 a Čisticí prostředek 500 ml „Patio & Deck“. Plošný výkon 25 m²/h.

Pistole Power Full Control a pracovní nástavce
3 stupně tlaku, jakož i 1 stupeň pro čisticí prostředek umožňují optimální nastavení na jakýkoliv povrch. Tlak je regulován otočením na pracovním nástavci Vario Power - dokud se neukáže požadovaný stupeň. Manuální zobrazení na pracovním nástavci Full Control Power Gun umožňuje snadnou kontrolu provedeného nastavení.

Držáky příslušenství, vysokotlaká pistole a kabel
Pracovní nástavce jsou vždy po ruce a snadno přístupné. Velký hák na kabely k řádnému uložení kabelu přímo na přístroji.

Čisté řešení díky nádržce
Praktická nádrž na čisticí prostředek zjednodušuje použití čisticích prostředků. Čisticí prostředky Kärcher zvyšují účinnost a s ochranou a péčí prodlužují radost z výsledku čištění.


SPECIFIKACE
Technické údaje

Druh proudu (V) 220 - 240
Tlak (bar/MPa) 20 - Max. 120 / 2 - Max. 12
Průtok (l/h) Max. 380
Max. teplota přívodní vody (°C) Max. 40
Příkon (kW) 1,6
Plošný výkon (m²/h) 25
Hmotnost bez příslušenství (kg) 4,3
Hmotnost včetně obalu (kg) 7,6
Rozměry (D x Š x V) (mm) 307 x 280 x 677

Vybavení
Sada pro domácnost, Čistič ploch T 150, čisticí prostředek Patio & Deck, 0,5l
Vysokotlaká pistole, G 120 Q Full Control
Tryska Vario Power Jet
Rotační tryska
Vysokotlaká hadice, 6 m
Dávkování čisticího prostředku prostřednictvím, Nádrž
Teleskopické madlo
Integrovaný vodní filtr
Adaptér připojení k zahradní hadici A3/4"